Úvodná stránkaVyhľadávanieMapa webuTlačČeskySlovenskyDeutsch
Cemix, s.r.o.
BISNODE - Monitoring platobnej morálky slovenských a českých firiem
Nový vzorkovník fasád
veľkosť textu: menšiaveľkosť textu: strednáveľkosť textu: väčšia

01 / 05 / 2011

Novinky v sortimente Cemix v roku 2011

Začiatok každej stavebnej sezóny býva takmer vždy plný prekvapení a noviniek. Výrobcovia prichádzajú na trh s inovovaným sortimentom a samozrejme ani Cemix v tomto smere nikdy nezaostáva.

Nové výrobkyISOFLOOR IF 300

ISOFLOOR IF 300

Spojivo na výrobu ľahkej tepelnoizolačnej a zvukovoizolačnej vyrovnávajúcej vrstvy pod anhydritové a cementové podlahy, tepelnoizolačnej a zvukovoizolačnej vrstvy stropov alebo výplne ťažko dostupných priestorov. Nie je určená ako finálna povrchová úprava.

POLYSTYRÉNOVÝ GRANULÁT

POLYSTYRÉNOVÝ GRANULÁT

Granulát recyklovaného polystyrénu ako plniva na výrobu ľahkej tepelnoizolačnej a zvukovoizolačnej vyrovnávajúcej hmoty ISOFLOOR.
BETÓN 25

BETÓN 25

Suchý betón na drobné betonárske práce. Vhodný pre konštrukcie bez nárokov na zušľachtenie materiálu.

Torkrét S 25

TORKRÉT S 25
TORKRÉT S 25 jemný

Na spoľahlivé celoplošné spevňovanie a opravy stavebných konštrukcií (múrov, banských chodieb, pivničných klenieb a pod.) metódou suchého striekania - suchá zmes sa mieša s vodou až v striekacej hubici.
Nové balenieŠkárovacia hmota FLEX

Škárovacia hmota FLEX

Na škárovanie všetkých typov obkladov a dlažieb (vrátane mozaiky) vo vonkajšom aj vnútornom prostredí. Pre škáry šírky 2-20 mm. Ideálna pre plochy, kde dochádza k rozmerovým zmenám v dôsledku veľkého tepelného pnutia (napr. vykurované podlahy, balkóny, terasy a pod.). Škárovanie predovšetkým v kúpeľniach, kuchyniach a iných hygienicky náročných priestoroch. Nie je vhodná na dilatačné škáry a neodoláva kyselinám.

Podrobné informácie o uvedených výrobkoch nájdete v technických listoch.