Cemix, s.r.o.

  O spoločnosti Cemix

  Nový cenník a novinky značky Cemix v roku 2021

  Začiatkom apríla vstúpil do platnosti nový cenník stavebných hmôt značky Cemix. Pre lepšiu orientáciu sme pre Vás pripravili jeho interaktívnu verziu s aktívnymi odkazmi, ktoré Vás jedným klikom prenesú na príslušnú webovú stránku s detailnými informáciami o produkte.

   

  Ceník 2021

   

  Pre stavebnú sezónu 2021 sme pripravili radu noviniek, ktoré sú zahrnuté v novom Cenníku 2021.

  Cemix 380 Výplňový betón do prefabrikátov

  Výplňový betón s výbornou tekutosťou pre vypĺňanie plotových dielov a prefabrikátov. Je ľahko vrstviteľný, obmedzuje tvorbu výkvetov a znižuje prácnosť pri hutnení a vyrovnávaní povrchu. Dokonale priľne k betónovým stenám a výstužiam.

  Cemix Mozaiková omítka MAGIC DECOR STONE

  Trendy designová omietka s efektom prírodného kameňa NATUR EFFECT. Svoje využitie nájde ako pri aplikácii v soklovej časti budov, tak ako dekoračný prvok v interiéroch. Poskytuje vysokú ochranu pre namáhané plochy a jej výhodou je možnosť ručného a strojného nanášania. Štyri originálne odtiene sa dajú doplniť o trblietavý vzhľad pomocou prímesi Decor Sľudy

  NATUR EFFECT Výrobek omítka MD STONE
  MD STONE vzorník
   

  Skupina fasádnych náterov bola doplnená o ochranný náter proti graffiti Cemix Antigraffiti. Jedná sa o vysoko par priepustný náter, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, ktorý je účinnou ochranou, opakujúca možnosť až 5 cyklov odstránenia znečistenia.

  Do cenníku je tiež zaradený Cemix Kerzaštuk, špeciálna štuková omietka, u ktorej pri jej použití v interiéri stavebníci ocenia čisto biely odtieň.

  Výrobek Antigraffiti Výrobek Kerzaštuk

  Roky preverené sanačné a hydroizolačné systémy boli doplnené o produkty podporujúce ich účinnosť mimo iné o Cemix injektážny krém pre vytvorenie horizontálnej hydrofóbnej clony.

  Cemix Asfaltová lepiaca a izolačná stierka 2K je bitumenová hydroizolačná hmota pre hlavnú izolačnú vrstvu konštrukcií. Môže byť použitá ako náhrada asfaltových pásov, pre lepenie perimetru a dosiek XPS, slúži ako ochrana proti radónu. Je šetrná k prírode, pretože neobsahuje organické rozpúšťadla. Tixotropná izolácia, ktorá zabezpečí zakrytie trhlín v podklade do 2 mm.

  Cemix Pevná hydroizolačná stierka je vysoko odolná síranovzdorná ochrana proti vode. Môžeme ju použiť nad i pod úrovňou terénu pre horizontálne a vertikálne aplikácie. Vhodné použitie je aj pod sanačné omietky, ale i napr. pre ochranu nádrží s pitnou vodou.

  Kompletný prehľad noviniek nájdete tu.