Cemix, s.r.o.

O spoločnosti Cemix

Ploty postavíte rýchlejšie s výplňovým betónom Cemix 380

Vzhľadom k rýchlosti a nenáročnosti výstavby je plot zo strateného debnenia obľúbenou voľbou. Tvarovky vyplnené betónom na dlhé roky vytvoria pevnú až nedobytnú hranicu pozemku, ktorá odolá aj divokej zveri, čo už dnes musia riešiť obyvatelia aj mestskej zástavby.

Plot z umelého kameňa
Zdroj: DITON

Práve pre použitie do plotových dielcov, ale i okenných prekladov a ďalších stavebných prvkov vyvinul nový Cemix 380 Výplňový betón do prefabrikátov. Jeho zásadnou výhodou je tekutejšia konzistencia, vďaka ktorej dokonale vyplní všetky medzierky strateného debnenia a priľne ku stenám aj výstuži. Je teda ideálny pre svojpomocný spôsob výstavby a ručné spracovanie.

Novinka značky Cemix, jedného z najvýznamnejších tuzemských výrobcov suchých maltových a omietkových zmesí, je betón určený pre vyplnenie plotových betónových tvaroviek a podmuroviek základových konštrukcií realizovaných systémom strateného debnenia.

Cemix 380 Výplňový betón do prefabrikátov sa uplatní taktiež pri betonáži prekladov a pri obetónovaní konštrukcií zapustených bazénov.