Úvodná stránkaVyhľadávanieMapa webuTlačČeskySlovenskyDeutsch
Cemix, s.r.o.
BISNODE - Monitoring platobnej morálky slovenských a českých firiem
Nový vzorkovník fasád
veľkosť textu: menšiaveľkosť textu: strednáveľkosť textu: väčšia

Odkazy

LB Ceramic System

LB Ceramic System

Značka LB Ceramic System je druhou produktovou značkou spoločnosti Cemix, s.r.o. Produkty stavebnej chémie značky LB Ceramic System ponúkajú ucelené systémové riešenia predovšetkým pre realizácie zakončené keramickým obkladom alebo dlažbou. Produkty LBCS sú pred zavedením na trh testované a skúšané s produktmi značiek keramických obkladov RAKO a LB OBJECT.


Sendwix

Sendwix

Stránky spoločného projektu pre energeticky úsporné, nízkoenergetické a pasívne domy s partnerskou spoločnosťou KM BETA.


Domky.cz

Domky.cz

Portál ktorý je zameraný na výstavbu rodinných domov. Široká ponuka z katalógu rodinných domov vám má pomôcť pri výbere vášho budúceho bývania a zároveň tu máte možnosť vyskúšať paletu farebných odtieňov Cemix na fasáde typových domov.


Virtualhouse.eu

Virtualhouse.eu

Virtualhouse.eu predstavuje novú dimenziu internetového predaja rodinných domov. Výber katalógových projektov rodinných domov pre portál Virtualhouse.eu je vykonaný na základe najčastejších potrieb individuálnych stavebníkov. Investorom a individuálnym stavebníkom ponúkame vybraný projekt zrealizovať formou dodávky rodinného domu.