Cemix, s.r.o.

  Stavebné riešenia Cemix

  Murovacie malty

  Murovacie malty Cemix vychádzajú ako zo skúseností s používaním tradičných murovacích materiálov (bežných pálených tehál), tak aj z najnovších poznatkov získaných spoluprácou s výrobcami moderných murovacích materiálov, ako sú pórobetónové bloky, tepelno-izolačné či brúsené bloky typu THERM, vápennopieskové bloky a ďalšie. Vďaka vlastnému vývoju a skúsenostiam spojených s modernou priemyselnou výrobou murovacích mált, sú dané pevné základy pre ich kvalitnú výrobu.

  Malty a omietky – legenda Prehľad – malty 1 časť
  Prehľad – malty 2 časť

  Jednovrstvové a dvojvrstvé omietkové systémy

  Omietky sú tradičným a najčastejšie používaným spôsobom úpravy vonkajších aj vnútorných povrchov stavieb. V závislosti od ich hrúbky, zloženia a skladbe jednotlivých vrstiev plnia fyzikálnu a estetickou úlohu, zabezpečujú trvanlivosť muriva a chránia stavbu pred nepriaznivými vplyvmi. Stavba po aplikácii omietok pôsobí dojmom upravenosti dokončenosti. Omietky Cemix zodpovedajú STN EN 998–1 a spĺňajú všetky nároky na ne kladené.

  Malty a omietky – legenda Prehľad – omietky

  Referencie použitie tohto stavebného riešenia:

  Budova výzkumného centra ZČU NTIS a CTPVV PlzeňBytový dom V. Nezvala Frýdek-MístekBytový dom PrahaBytový dom OlomoucŠportová hala ModřiceBytový dom OstravaBytový dom TáborBytový dom HorolezeckáFiremná budova BrnoFiremný objekt GRUND Trutnov

  Obchodný tím