Cemix, s.r.o.

Farby pre Váš dom

Nový vzorkovník šľachtených omietok a fasádnych náterov od spoločnosti Cemix pod názvom „Dúhovo krásny“ prináša jedinečné a reálne farby.

Vo vzorkovníka sú použité fyzické farby, nanášané technikou striekania na podkladovú vrstvu, ktorá je pri kompletizácii ruče vlepovanie do konštrukcie vzorkovníka. Nejde teda o bežný typ vzorkovníka, ale vďaka aplikácii reálnych farieb je povrch vzoriek drsnejšie, ale aj autentickejšie. Vzorkovník je v rohu opatrený odolným kovovým skrutkou a zabalený do praktickej krabičky.

 

Farby inšpirované dúhou

Farby sú radené tak, ako sa prirodzene vyskytujú v podobe dúhy. Celkom vo vzorkovníku zákazníci nájdu 366 farebných odtieňov, radených v 9 oddieloch: modrá, zelená, žltá, oranžová, červená, okrová, hnedá, šedá, biela. Orientáciu medzi jednotlivými farebnými oddielmi uľahčujú výrazné prechody medzi farbami, ktoré pomáhajú vo výbere. Nové farby vo vzorkovníku odráža požiadavky moderných architektonických trendov.

Jednoduché je aj značenie odtieňov: prvé dve písmená sú počiatočné písmená farby (MO = modrá), nasleduje číslo pre farebnú rad a číslo pre odtieň (napr. MO21). Väčšina odtieňov vo vzorkovníku je za základnú cenu, iba malý počet odtieňov patrí do prvej alebo druhej príplatkovej skupiny (ide o odtiene so zvýšeným obsahom pigmentových zložiek, ktoré majú vplyv na cenu materiálu).

Cemix vzorkovnica farebných odtieňov Cemix vzorkovnica farebných odtieňov

 

Vyskúšať odtieň na fotografiu domu

 

Prehľad farebných odtieňov

 

Vyskúšať odtieň na fotografiu domu