BALKÓNOVÝ SYSTÉM MAX
Odolnosť stretáva eleganciu: Keramické riešenia pre novostavby a historické rekonštrukcie.
Pre svoju veľmi dobrú odolnosť sa používa na balkóny, lodžie a terasy s keramickým povrchom. Produkt s keramickou balkónovou tvarovkou sa používa na čistý dizajn a elegantný vzhľad v novostavbách.

Riešenie bez hliníkového profilu je vhodné na autentickú renováciu historických budov. Externe certifikované systémové riešenie sa používa na záruku najlepšej a dlhodobej kvality všetkých použitých komponentov.

Cemix systém spolieha na rýchle produkty "Rapid" - Cemix 5281 a 8120, aby zaistil rýchly postup prác na stavenisku. Cemix 8120 je ľahčená hydroizolačná stierka, ktorá je pripravená na zakrytie už za štyri hodiny, tým chráni konštrukciu pred nepriaznivými zmenami počasia a urýchľuje aplikáciu ďalších vrstiev.

Lepidlo na obklady Cemix 8260 FLEX C2TES1 je flexibilné (trieda S1) a extrémne odolné proti mrazu aj cez -20 °C. To znamená, že dlaždice vydržia ako v lete, tak v zime aj na povrchoch silne vystavených slnku. Všeobecne však odporúčame vyhýbať sa tmavým podlahovým dlaždiciam na slnečných balkónoch a terasách kvôli tepelnej expanzii.

Cemix 5281 rýchly vláknami vystužený poter s pevnosťou 40 MPa. Vytvára ideálny základ – silný, prasklinám odolný podklad, ktorý dokáže absorbovať tepelné napätie.