Projektový špecialista, Produktový manažér
Veľké Leváre

Cemix, s.r.o.
Miesto práce: Veľké Leváre
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto): 1 950 EUR/mesiac, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Monitoring trhu a trendov v oblasti stavebných hmôt
  • Úzka spolupráca s vývojovým oddelením
  • Zaistenie správnosti procesu cenotvorby
  • Spolupráca s marketingovým oddelením
  • Účasť na školeniach a odborných akciách

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Služobný automobil, mobilný telefón, laptop
  • Príspevok na dovolenku-rekreačný poukaz
  • 13. plat
  • Garancia každoročného navýšenia mzdy
  • Zľavy na firemné výrobky
  • 25 dní dovolenky
  • Zamestnanie u tradičného, stabilného zamestnávateľa s rodinnou atmosférou
  • Profesionálne a príjemné pracovné prostredie
  • Práca v dynamickej spoločnosti
  • získanie cenných skúseností

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: nezáleží

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – Pokročilý

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: projektový špecialista, výroba st.hmôt a pod.

Počet rokov praxe: 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • minimálne 1 ročné pracovné skúsenosti v oblasti stavebníctva
  • aktívna, cieľavedomá a kreatívna osobnosť
  • organizačné schopnosti
  • flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť
  • tímový hráč, odolnosť voči stresu
  • skúsenosti v oblasti výroby, stavebníctva

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti: Zahraničná spoločnosť Cemix, s. r. o. patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už 19 rokov. Svoju produkciu ponúka pod tradičnou a dlhodobo zavedenou značkou Cemix, známou nielen v SR, v Českej republike, ale aj v rámci celého stredoeurópskeho trhu. Neoddeliteľnou súčasťou úspechu v oblasti ponuky a predaja našich výrobkov je kvalitný tím tvorený špecialistami na jednotlivé produktové skupiny. Zastrešením tímu je medzinárodná skupina Lasselsberger, do ktorej spoločnosť Cemix, s.r.o. patrí.

Počet zamestnancov: 50–99 zamestnancov

Kontakt:

Kontaktná osoba: Bc. Soňa Chmurová

Tel.: 0910 720 288

E-mail: cemix@cemix.sk